Linkit (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Cancel
ja: キャンセル

en: unpublished
ja: 未掲載

en: Anchor
ja: アンカー

en: Attributes
ja: 属性

en: Class
ja: クラス

en: Link to node
ja: ノードへのリンク

en: published
ja: 掲載

en: Node settings
ja: ノードの設定

en: Ok
ja: OK

en: Dashboard
ja: ダッシュボード
