Linkit (7.x-1.1) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Cancel
az: Ləğv et

en: unpublished
az: nəşr olunmayıb

en: Anchor
az: Lövbər

en: ID
az: İD

en: Link to node
az: Linkə keçid

en: published
az: nəşr edilmişdir

en: Node settings
az: Nod parametrləri
