Linkit - Enriched linking experience (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: unpublished
ca: sense publicar

en: Insert
ca: Insereix

en: Anchor
ca: Àncora

en: Attributes
ca: Atributs

en: Class
ca: Classe

en: Link to node
ca: Enllaça al node

en: published
ca: publicat

en: Node settings
ca: Paràmetres del node

en: Ok
ca: D'acord

en: Dashboard
ca: Tauler
