Linkit (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Cancel
cs: Zrušit

en: unpublished
cs: skryto

en: Insert
cs: Vložit

en: Anchor
cs: Ukotvení

en: Attributes
cs: Atributy

en: Class
cs: Třída

en: Link to node
cs: Odkaz na uzel

en: published
cs: zveřejněno

en: Node settings
cs: Nastavení uzlu (node)

en: Dashboard
cs: Ovládací panel
