Linkit - Enriched linking experience (7.x-1.1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Cancel
jv: Batal

en: Anchor
jv: Jangkar

en: published
jv: dipacak

en: Dashboard
jv: Dasbor
