Linkit (7.x-1.1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Anchor
km: យុថ្កា

en: published
km: បាន​បោះ​ពុម្ព​ផ្សាយ

en: Dashboard
km: ផ្ទាំង​គ្រប់​គ្រង
