Linkit (7.x-1.1) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Insert
kn: ಸೇರಿಸಿ

en: Anchor
kn: ಲಂಗರು(Anchor)

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Class
kn: ವರ್ಗ

en: Ok
kn: ಸರಿ

en: Linkit
kn: ಲಿಂಕಿಸಿ/ಕೊಂಡಿಯನ್ನು ಸೇರಿಸಿ
