Linkit (7.x-1.1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Anchor
ku: لەنگەر

en: published
ku: بڵاو کرایه‌وه‌

en: Dashboard
ku: داشبۆرد
