Linkit (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: unpublished
lt: nepublikuota

en: Anchor
lt: Inkaras

en: Attributes
lt: Požymiai

en: Class
lt: Klasė

en: Link to node
lt: Nuorodą į mazgą

en: published
lt: paskelbtas

en: Node settings
lt: Mazgo nuostatos

en: Dashboard
lt: Darbastalis
