Linkit (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (24 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Cancel
pl: Anuluj

en: unpublished
pl: nieopublikowane

en: Insert
pl: Wstaw

en: Anchor
pl: Kotwica

en: Attributes
pl: Atrybuty

en: Class
pl: Klasa

en: Link to node
pl: Odnośnik do węzła

en: published
pl: opublikowany

en: Node settings
pl: Ustawienia węzła

en: Dashboard
pl: Kokpit

en: Accesskey
pl: Klawisz dostępu

en: Linkit module provides an easy way for users to link to internal nodes, views and files by search with an autocomplete field.
pl: Moduł Linkit pozwala użytkownikom w łatwy sposób linkować wewnętrzne węzły, widoki i pliki poprzez znalezienie treści w polu automatycznego wyszukiwania.

en: Linkit Node
pl: Linkuj Węzły

en: Extend Linkit with node links
pl: Rozszerz funkcjonalność Linkita o linki węzłów

en: Linkit Taxonomy
pl: Linkuj Kategorie

en: Extend Linkit with taxonomy links
pl: Rozszerz funkcjonalność Linkita o linki kategorii

en: Linkit User
pl: Linkuj do Użytkownika

en: Display node id (nid)
pl: Pokaż id węzła (nid)

en: Display node content type
pl: Pokaż typ zawartości węzła

en: Display node published status
pl: Pokaż status publikacji węzła

en: Display node language
pl: Pokaż język węzła

en: Display node created time
pl: Pokaż datę utworzenia węzła

en: Include this content types in the search result
pl: Dołącz ten typ zawartości do wyników wyszukiwania
