Linkit (7.x-1.1) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Anchor
ps: استل

en: ID
ps: پېژند

en: Attributes
ps: ځانتياوې

en: published
ps: خپاره شوي

en: Ok
ps: سمه ده
