Linkit (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Cancel
ro: Anulare

en: Insert
ro: Inserare

en: Anchor
ro: Ancoră

en: Attributes
ro: Atribute

en: Class
ro: Clasă

en: Link to node
ro: Legătură către nod

en: published
ro: publicat

en: Node settings
ro: Setările nodului

en: Dashboard
ro: Panou de control
