Linkit - Enriched linking experience (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Cancel
ru: Отмена

en: unpublished
ru: неопубликовано

en: Insert
ru: Вставить

en: Anchor
ru: Якорь

en: Attributes
ru: Атрибуты

en: Class
ru: Класс

en: Link to node
ru: Ссылка на материал

en: published
ru: опубликовано

en: Node settings
ru: Настройки материала

en: Dashboard
ru: Панель управления
