Linkit (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: unpublished
sk: nepublikovaný

en: Insert
sk: Vložiť

en: Anchor
sk: Kotva

en: Attributes
sk: Atribúty

en: Class
sk: Trieda

en: published
sk: zverejnené

en: Node settings
sk: Nastavenia uzla

en: Dashboard
sk: Nástenka
