Linkit (7.x-1.1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Insert
ug: قىستۇرۇش

en: published
ug: ئېلان قىلىندى

en: Dashboard
ug: باشقۇرۇش بېتى
