Linkit - Enriched linking experience (7.x-1.2) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Cancel
be: Адмяніць

en: unpublished
be: неапублікавана

en: Insert
be: Уставіць

en: Anchor
be: Якар

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: published
be: апублікавана

en: Dashboard
be: Панэль інструментаў
