Linkit (7.x-1.2) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Cancel
bg: Отмени

en: Anchor
bg: Котва

en: published
bg: публикувано

en: Dashboard
bg: Табло
