Linkit (7.x-1.2) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Cancel
et: Tühista

en: unpublished
et: avaldamata

en: Insert
et: Sisesta

en: Anchor
et: Ankur

en: Attributes
et: Omadused

en: Class
et: Klass

en: Link to node
et: Link sisuelemendile

en: published
et: avaldatud

en: Node settings
et: Sisuelemendi seaded

en: Dashboard
et: Töölaud
