Linkit (7.x-1.2) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: unpublished
hi: अप्रकाशित

en: Anchor
hi: एंकर

en: ID
hi: आईडी

en: Attributes
hi: गुण

en: Link to node
hi: लिंक टू नोड

en: published
hi: प्रकाशित

en: Node settings
hi: नोड सेटिंग्स
