Linkit (7.x-1.2) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Cancel
lv: Atcelt

en: unpublished
lv: nepublicēts

en: Insert
lv: Ievietot

en: Anchor
lv: Novietot

en: Attributes
lv: Atribūti

en: Link to node
lv: Saite uz mezglu

en: published
lv: publicēts

en: Node settings
lv: Mezgla iestatījumi

en: Dashboard
lv: Darbgalds
