Linkit - Enriched linking experience (7.x-1.2) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Cancel
tr: İptal

en: unpublished
tr: yayımlanmadı

en: Insert
tr: Ekle

en: Anchor
tr: Yer imi

en: Attributes
tr: Nitelikler

en: Class
tr: Sınıf

en: Link to node
tr: Düğüm bağlantısı

en: published
tr: yayında

en: Node settings
tr: Düğüm ayarları

en: Dashboard
tr: Pano
