Linkit - Enriched linking experience (7.x-1.3) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Anchor
bo: གནས་ས

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Attributes
bo: མཚན་ཉིད

en: Link to node
bo: སྦྲེལ་གནས་དང་སྦྲེལ་བ

en: published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Dashboard
bo: ཆ་འཕྲིན་ངོས

en: Support for Linkit module
bo: Linkit མ་དཔེ་ལ་རྒྱབ་སྐྱོར་ཡོད་པ
