Linkit - Enriched linking experience (7.x-1.3) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Insert
hr: Umetni

en: Anchor
hr: Sidro

en: Attributes
hr: Atributi

en: published
hr: objavljeno

en: Dashboard
hr: Nadzorna ploča
