Linkit (7.x-1.3) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Cancel
hu: Mégsem

en: unpublished
hu: rejtett

en: Insert
hu: Beszúrás

en: Anchor
hu: Horgony

en: ID
hu: Azonosító

en: Attributes
hu: Attribútumok

en: Class
hu: Osztály

en: Link to node
hu: Hivatkozás tartalomra

en: published
hu: közzétett

en: Node settings
hu: Tartalom beállítások

en: Dashboard
hu: Irányítópult

en: Accesskey
hu: Hozzáférési kulcs

en: Taxonomy term settings
hu: Taxonómia kifejezés beállítások
