Linkit - Enriched linking experience (7.x-1.3) - en to nl translation catalogue (53 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Cancel
nl: Annuleren

en: unpublished
nl: niet gepubliceerd

en: Insert
nl: Invoegen

en: Anchor
nl: Anker

en: Attributes
nl: Attributen

en: Class
nl: Klasse

en: Link to node
nl: Link naar node

en: published
nl: gepubliceerd

en: Node settings
nl: Node-instellingen

en: Link to
nl: Link naar

en: Accesskey
nl: Toegangssleutel

en: Linkit Node
nl: Linkit-Node

en: Linkit Taxonomy
nl: Linkit-Taxonomie

en: Search for your internal content <b>OR</b> type the URL (http://www.example.com)
nl: Op interne inhoud zoeken <b>OF</b> voer de URL in (http://www.voorbeeld.com)

en: Linkit Permissions
nl: Linkit-toegangsrechten

en: Linkit User
nl: Linkit-Gebruiker

en: Linkit node settings
nl: Linkit node-instellingen

en: Information to display in the autocomplete field
nl: Informatie die wordt weergegeven in het automatisch aanvullen-veld

en: Display node id (nid)
nl: Node-id (nid) weergeven

en: Display node content type
nl: Inhoudstype van de node weergeven

en: Display node published status
nl: Publicatiestatus van de node weergeven

en: Display node language
nl: Taal van de node weergeven

en: Display node created time
nl: Aanmaakdatum van de node weergeven

en: Display node changed time
nl: Wijzigingstijd van de node weergeven

en: Show unpublished nodes in the result
nl: Niet-gepubliceerde nodes in de resultaten weergeven

en: Linkit settings
nl: Linkit-instellingen

en: Loading path...
nl: Pad aan het laden...

en: <em class="notice">Notice: No selection element was found, your link text will appear as the item title you are linking to.</em>
nl: <em class="notice">Opmerking: er is geen selectie gevonden. De de titel van het item waarnaar gelinkt wordt zal als linktekst gebruikt worden.</em>

en: No URL
nl: Geen URL

en: Browse server
nl: Op de server bladeren

en: Display the book a node belong to
nl: Het boek waarbij een node hoort weergeven

en: Include this content types in the search result
nl: Dit inhoudstype in de zoekresultaten opnemen

en: If none is checked, all content types will be present in the search result.
nl: Als niets is aangevinkt, zullen alle inhoudstypen worden weergegeven in de zoekresultaten.

en: Without the hash (#)
nl: Zonder hekje (#)

en: Configure Linkit
nl: Linkit instellen

en: Display the parent of the term
nl: Bovenliggend item van de term weergeven

en: Taxonomy term settings
nl: Taxonomieterm-instellingen

en: Linkit term settings
nl: Linkit-term-instellingen

en: No Linkit plugins is enabled that uses settings
nl: Geen Linkit-plugin ingeschakeld die instellingen gebruikt

en: Linkit File
nl: Linkit-bestand

en: Administer linkit settings
nl: linkit-instellingen beheren

en: Linkit dashboard
nl: Linkit-dashboard

en: Linkit provides an easy way for users to link to internal content by search with an autocomplete field.
nl: Linkit biedt een makkelijke manier om gebruikers links te laten maken die verwijzen naar interne pagina's, door middel van een automatisch aanvullen-veld.

en: Extend Linkit with support for file links.
nl: Linkit uitbreiden met ondersteuning voor links naar bestanden.

en: Extend Linkit with support for node links.
nl: Linkit uitbreiden met ondersteuning voor links naar nodes.

en: Extend Linkit with permissions for plugins.
nl: Linkit met ondersteuning voor plugin-toegangsrechten uitbreiden.

en: Extend Linkit with support for taxonomy links.
nl: Linkit met ondersteuning voor taxonomie-links uitbreiden.

en: Extend Linkit with support for user links.
nl: Linkit met ondersteuning voor gebruikerslinks uitbreiden.

en: Linkit permission was successfully updated.
nl: Linkit toegangsrechten zijn succesvol bijgewerkt.

en: Use all Linkit plguins
nl: Alle Linkit-plugins gebruiken

en: Use Linkit %type plugin
nl: Linkit-%type-plugin gebruiken

en: Support for Linkit module
nl: Ondersteuning voor Linkit-module
