Linkit - Enriched linking experience (7.x-1.3) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Cancel
oc: Anullar

en: Anchor
oc: Ancòra

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Link to node
oc: Ligam cap al nosèl

en: published
oc: publicat

en: Dashboard
oc: Tablèu de bòrd
