Linkit - Enriched linking experience (7.x-1.3) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: ID
th: ไอดี

en: published
th: ตีพิมพ์

en: Dashboard
th: หน้าหลัก
