Linkit (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Cancel
ar: إلغاء

en: unpublished
ar: غير منشور

en: Insert
ar: أدرج

en: Anchor
ar: المرساة

en: ID
ar: المعرف ID

en: Attributes
ar: سمات

en: published
ar: منشور

en: Node settings
ar: اعدادت العقدة

en: Ok
ar: حسنًا

en: Dashboard
ar: لوحة التحكم

en: Link to
ar: رابط ل
