Linkit - Enriched linking experience (7.x-1.3) - en to da translation catalogue (24 entries)

en: Title
da: Titel

en: Cancel
da: Annullér

en: unpublished
da: afpubliceret

en: Insert
da: Indsæt

en: Anchor
da: Anker

en: Attributes
da: Attributter

en: Class
da: Klasse

en: Link to node
da: Link til indholdselement

en: published
da: udgivet

en: Node settings
da: Indstillinger for indholdselement

en: Link to
da: Link til

en: Linkit Node
da: Linkit node

en: Linkit Permissions
da: Linkit tilladelser

en: Linkit User
da: Linkit bruger

en: Linkit node settings
da: Linkit node indstillinger

en: Display node id (nid)
da: Vis node id (nid)

en: Display node content type
da: Vis node indholdstype

en: Display node published status
da: Vis node udgivnings status

en: Display node language
da: Vis node sprog

en: Display node changed time
da: Vis node ændringstidspunkt

en: Linkit settings
da: Linkit indstillinger

en: Loading path...
da: Loader sti...

en: No URL
da: Ingen URL

en: Support for Linkit module
da: Understøttelse af Linkit-modulet
