Linkit (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Insert
el: Εισαγωγή

en: Anchor
el: Αγκύρωση

en: Attributes
el: Χαρακτηριστικά

en: Class
el: Κλάση

en: Link to node
el: Σύνδεσμος προς τον κόμβο

en: published
el: δημοσιευμένο

en: Node settings
el: Ρυθμίσεις κόμβου

en: Ok
el: Eντάξει

en: Dashboard
el: Πίνακας εργαλείων

en: Link to
el: Σύνδεσμος σε
