Linkit - Enriched linking experience (7.x-1.1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: ID
eo: Identigilo

en: published
eo: publikigita

en: Dashboard
eo: Instrumentejo
