Linkit (7.x-1.2) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: unpublished
eu: argitaratu gabea

en: Anchor
eu: Aingura

en: ID
eu: IDa

en: published
eu: argitaratuta

en: Node settings
eu: Nodo ezarpenak

en: Dashboard
eu: Aginte-panela
