Linkit (7.x-1.3) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Title
pt: Título

en: Cancel
pt: Cancelar

en: unpublished
pt: não publicado

en: Insert
pt: Inserir

en: Anchor
pt: Âncora

en: Attributes
pt: Atributos

en: Class
pt: Classe

en: Link to node
pt: Ligação para o nó

en: published
pt: publicado

en: Node settings
pt: Configurações do nó

en: Dashboard
pt: Painel de controlo
