Linkit (7.x-2.0-beta1) - en to eo translation catalogue (21 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Images
eo: Bildoj

en: Operations
eo: Operacioj

en: Content
eo: Enhavo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Taxonomy
eo: Taksonomio

en: File
eo: Dosiero

en: Weight
eo: Pezo

en: Name
eo: Nomo

en: Save
eo: Konservu

en: User
eo: Uzanto

en: Files
eo: Dosieroj

en: Node
eo: Nodo

en: Roles
eo: Roloj

en: System
eo: Sistemo

en: Users
eo: Uzantoj

en: Profile
eo: Profilo

en: Search content
eo: Serĉi enhavon

en: Dashboard
eo: Instrumentejo
