Linkit (7.x-2.0-beta1) - en to lt translation catalogue (29 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Images
lt: Vaizdai

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Taxonomy
lt: Sistematika

en: File
lt: Failas

en: Weight
lt: Svoris

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Save
lt: Saugoti

en: User
lt: Narys

en: Files
lt: Failai

en: Node
lt: Mazgas

en: Roles
lt: Rolės

en: System
lt: Sistema

en: Terms
lt: Terminai

en: Attributes
lt: Požymiai

en: Users
lt: Nariai

en: Profile
lt: Profilis

en: Storage
lt: Saugykla

en: Add new profile
lt: Pridėti naują profilį

en: Search content
lt: Turinio paieška

en: Frontpage
lt: Titulinis puslapis

en: Dashboard
lt: Darbastalis

en: Character limit
lt: Simbolių limitas

en: Import profiles
lt: Importuoti profilius

en: Weight for @title
lt: @title svoris
