Linkit (7.x-2.0-beta1) - en to mg translation catalogue (8 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Operations
mg: Hatao

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Description
mg: Andinindininy

en: User
mg: Mpampiasa

en: Node
mg: Fehy

en: Dashboard
mg: Takela fitantanana
