Linkit (7.x-2.0-beta1) - en to mn translation catalogue (20 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Images
mn: Зураг

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content
mn: Агуулга

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Taxonomy
mn: Хэллэг

en: File
mn: Файл

en: Weight
mn: Жин

en: Name
mn: Нэр

en: Save
mn: Хадгалах

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Files
mn: Файлууд

en: Node
mn: Зангилаа

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: System
mn: Систем

en: Users
mn: Хэрэглэгчид

en: Profile
mn: Хувийн тохиргоо

en: Dashboard
mn: Самбар
