Linkit (7.x-2.0-beta1) - en to mr translation catalogue (16 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Images
mr: चित्रे

en: Operations
mr: कृती

en: Content
mr: साहित्य

en: Cancel
mr: रद्द

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Taxonomy
mr: वर्गीकरण

en: File
mr: फाईल

en: Weight
mr: मुल्य

en: Name
mr: नाव

en: Save
mr: संरक्षीत

en: User
mr: सदस्य

en: Files
mr: फाईल्स

en: Node
mr: शाखा

en: Roles
mr: वर्तनमर्यादा
