Linkit (7.x-2.0-beta1) - en to sk translation catalogue (29 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Images
sk: Obrázky

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Enabled
sk: Povolené

en: Taxonomy
sk: Taxonómia

en: File
sk: Súbor

en: Weight
sk: Váha

en: Name
sk: Názov

en: Save
sk: Uložiť

en: User
sk: Používateľ

en: Files
sk: Súbory

en: Node
sk: Uzol

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: System
sk: Systém

en: Terms
sk: Termíny

en: Attributes
sk: Atribúty

en: Users
sk: Používatelia

en: Profile
sk: Profil

en: Storage
sk: Ukladanie

en: Add new profile
sk: Pridať nový profil

en: Search content
sk: Hľadať obsah

en: Frontpage
sk: Titulná strana

en: Dashboard
sk: Nástenka

en: Character limit
sk: Limit znakov

en: Reorder
sk: Zmeniť poradie

en: Weight for @title
sk: Váha pre @title
