Linkit (7.x-2.0-beta2) - en to bs translation catalogue (19 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Images
bs: Slike

en: Operations
bs: Operacije

en: Content
bs: Sadržaj

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Taxonomy
bs: Taksonomija

en: Weight
bs: Težina

en: Name
bs: Ime

en: Save
bs: Sačuvaj

en: User
bs: Korisnik

en: Node
bs: Nod

en: Roles
bs: Uloge

en: System
bs: Sistem

en: Users
bs: Korisnici

en: Profile
bs: Profil

en: Storage
bs: Pohrana

en: Character limit
bs: Ograničenja broja karaktera
