Linkit - Enriched linking experience (7.x-2.0-beta2) - en to eu translation catalogue (24 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Images
eu: Irudiak

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Content
eu: Edukia

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Taxonomy
eu: Taxonomia

en: File
eu: Fitxategi

en: Weight
eu: Pisua

en: Name
eu: Izena

en: Save
eu: Gorde

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Files
eu: Fitxategiak

en: Node
eu: Nodoa

en: Roles
eu: Zereginak

en: System
eu: Sistema

en: Terms
eu: Terminoak

en: Users
eu: Erabiltzaileak

en: Profile
eu: Profila

en: Close
eu: Itxi

en: Storage
eu: Biltegiratze

en: Frontpage
eu: Azaleko orria

en: Dashboard
eu: Aginte-panela
