Linkit (7.x-2.0-beta2) - en to fy translation catalogue (6 entries)

en: Title
fy: Titel

en: Content
fy: Ynhâld

en: Cancel
fy: Ofbrekke

en: Save
fy: Bewarje

en: User
fy: Brûker

en: Users
fy: Brûkers
