Linkit - Enriched linking experience (7.x-2.0-beta2) - en to gu translation catalogue (16 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Images
gu: છબીઓ

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Weight
gu: તરલતા

en: Name
gu: નામ

en: Save
gu: સાચવો

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Node
gu: નોડ

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: Attributes
gu: લક્ષણો

en: Users
gu: વપરાશકર્તાઓ

en: Close
gu: બંધ
