Linkit (7.x-2.0-beta2) - en to it translation catalogue (29 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Images
it: Immagini

en: Operations
it: Operazioni

en: Content
it: Contenuto

en: Cancel
it: Annulla

en: Description
it: Descrizione

en: Enabled
it: Attivato

en: Taxonomy
it: Tassonomia

en: Weight
it: Peso

en: Name
it: Nome

en: Save
it: Salva

en: User
it: Utente

en: Files
it: File

en: Node
it: Nodo

en: Roles
it: Ruoli

en: System
it: Sistema

en: Terms
it: Termini

en: Attributes
it: Attributi

en: Users
it: Utenti

en: Profile
it: Profilo

en: Close
it: Chiudi

en: Storage
it: Archiviazione

en: Add new profile
it: Aggiungi un nuovo profilo

en: Search content
it: Cerca tra i contenuti

en: Frontpage
it: Pagina iniziale

en: Character limit
it: Limite caratteri

en: Reorder
it: Riordina

en: Weight for @title
it: Peso per @title

en: Manage internal linking and control what results are shown in the autocomplete search.
it: Gestisce i link interni e controlla quali risultati vengono mostrati nella ricerca con autocompletamento.
