Linkit (7.x-2.0-beta2) - en to ja translation catalogue (30 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Images
ja: イメージ

en: Operations
ja: 操作

en: Content
ja: コンテンツ

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Description
ja: 説明

en: Enabled
ja: 有効

en: Taxonomy
ja: タクソノミー

en: File
ja: ファイル

en: Weight
ja: ウェイト

en: Name
ja: 名前

en: Save
ja: 保存

en: User
ja: ユーザー

en: Files
ja: ファイル

en: Node
ja: ノード

en: Roles
ja: 役割

en: System
ja: システム

en: Terms
ja: ターム

en: Attributes
ja: 属性

en: Users
ja: ユーザー

en: Profile
ja: プロフィール

en: Close
ja: 閉じる

en: Storage
ja: ストレージ

en: Add new profile
ja: プロファイルを追加

en: Search content
ja: コンテンツの検索

en: Frontpage
ja: フロントページ

en: Dashboard
ja: ダッシュボード

en: Character limit
ja: 文字数制限

en: Reorder
ja: 並び替え

en: Weight for @title
ja: @title のウェイト
