Linkit (7.x-2.0-beta2) - en to nn translation catalogue (19 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Images
nn: Bilete

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Content
nn: Innhald

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Taxonomy
nn: Taksonomi

en: File
nn: Fil

en: Weight
nn: Vekt

en: Name
nn: Namn

en: Save
nn: Lagre

en: User
nn: Brukar

en: Roles
nn: Roller

en: Terms
nn: Termar

en: Users
nn: Brukarar

en: Close
nn: Lukk

en: Search content
nn: Søk i innhald

en: Dashboard
nn: Styringspanel
