Linkit - Enriched linking experience (7.x-2.0-beta2) - en to oc translation catalogue (28 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Images
oc: Imatges

en: Operations
oc: Accions

en: Content
oc: Contengut

en: Cancel
oc: Anullar

en: Description
oc: Descripcion

en: Enabled
oc: Activat

en: Taxonomy
oc: Taxinomia

en: File
oc: Fichièr

en: Weight
oc: Pes

en: Name
oc: Nom

en: Save
oc: Enregistrar

en: User
oc: Utilizaire

en: Files
oc: Fichièrs

en: Node
oc: Nosèl

en: Roles
oc: Ròtles

en: System
oc: Sistèma

en: Terms
oc: Tèrmes

en: Users
oc: Utilizaires

en: Profile
oc: Perfil

en: Close
oc: Tampar

en: Storage
oc: Emmagazinatge

en: Search content
oc: Recercar dins lo contengut

en: Frontpage
oc: Pagina d'acuèlh

en: Dashboard
oc: Tablèu de bòrd

en: Character limit
oc: Limite de caractèrs

en: Enabled, title
oc: Activadas, títol

en: Weight for @title
oc: Pes de @title
