Linkit (7.x-2.0) - en to el translation catalogue (26 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Images
el: Εικόνες

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Taxonomy
el: Ταξινόμηση

en: File
el: Αρχείο

en: Weight
el: Βάρος

en: Name
el: Όνομα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: User
el: Χρήστης

en: Files
el: Αρχεία

en: Node
el: Κόμβος

en: Roles
el: Ρόλοι

en: System
el: Σύστημα

en: Attributes
el: Χαρακτηριστικά

en: Users
el: Χρήστες

en: Profile
el: Προφίλ

en: Close
el: Κλείσιμο

en: Add new profile
el: Προσθήκη νέου προφίλ

en: Search content
el: Αναζήτηση ύλης

en: Frontpage
el: Αρχική σελίδα

en: Dashboard
el: Πίνακας εργαλείων

en: Weight for @title
el: Βάρος για τον @title
