Linkit - Enriched linking experience (7.x-2.0) - en to is translation catalogue (20 entries)

en: Title
is: Titill

en: Images
is: Myndir

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Content
is: Innihald

en: Cancel
is: Hætta við

en: Description
is: Lýsing

en: Enabled
is: Virkt

en: Taxonomy
is: Flokkun

en: File
is: Skrá

en: Weight
is: Vægi

en: Name
is: Nafn

en: Save
is: Vista

en: User
is: Notandi

en: Files
is: Skrár

en: Node
is: Nóða

en: Roles
is: Hlutverk

en: System
is: Kerfi

en: Users
is: Notendur

en: Close
is: Loka

en: Storage
is: Geymsla
