Linkit (7.x-2.0) - en to pa translation catalogue (12 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Node
pa: ਨੋਡ

en: Roles
pa: ਰੋਲ

en: Users
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Profile
pa: ਪਰੋਫਾਇਲ
